Gryczana 3, 26-600 Radom
664 372 137 lub 511 593 585
kreatywnaksiegowosc@op.pl

Historia Firmy

Biuro rachunkowe Kreatywna Księgowość prowadzona jest od 10 lat w kwietniu 2019 roku została przekształcona w Sp. z o.o. posiada Certyfikat Księgowy, Certyfikat Technik. rachunkowości, Technik. ekonomista oraz jest wpisany w Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych.

Jesteśmy osobami posiadające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości przedsiębiorstw o rożnych profilach działalności. Stawiamy sobie za cel profesjonalną, rzetelną i kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową małych i średnich firm. 

Również stawiamy sobie za cel profesjonalną, rzetelną i kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową małych i średnich firm.  

Nasza działalność objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w WARTA S.A.

oferuje kompleksową obsługę księgową dla firmy. Proponujemy profesjonalne usługi księgowe, doradztwo podatkowe, finansowe i administracja kadr oraz płac. Sporządzamy deklaracje podatkowe, finansowe. Zajmujemy się również ewidencją środków trwałych, wartościami prawnymi i niematerialnymi oraz ewidencją zryczałtowanego podatku dochodowego od osób aktywnych. Pomagamy w optymalizacji firmowych cen i umów.

 Na każdym etapie świadczenia usług świadczonych przez naszego partnera pełna pomoc i wsparcie – nie tylko księgowe.

                                                                                                                                     Kompleksowa usługa księgowa dla firmy

 Z doświadczenia, że działa funkcjonalnie i rozwój jest zależny od wielu funkcji i procesów, które trzeba umiejętnie ze sobą zgrać, zorganizować i zarządzać na bieżąco. Z drugiej strony każda firma ma nieco inne cele i potrzeby, do których zawsze staramy się dopasować indywidualne rozwiązania.

 Poza standardową obsługą księgową dla firmy , świadczeniem usług doradztwa podatkowego i finansowego, pomocą w zakładaniu małych, średnich oraz prowadzeniem dużych firm np. firmy, dostępne oferty pomocy w uzyskaniu finansowania bankowego, jak i uzyskane dofinansowanie w ramach przyznanego finansowania unijnego na otwarte lub rozwinięte działalność.

Jak dojechać

Biuro Rachunkowe Kreatywna Księgowość Sp. z o.o.

Gryczana 3, 26-600 RADOM

 Biuro:  kreatywnaksiegowosc@op.pl

  664 372 137

 Dominik Majchrzak: dominik.majchrzak@kk.radom.pl

  511 593 585

 Monika Majchrzak: monika.majchrzak@kk.radom.pl

   664 372 137

Napisz do nas

Please enter your email, so we can follow up with you.